Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

Antalya , Belek, Kızılot, Kızılagac, Alanya, Avsallar , Okurcalar, İncekum, Konakli, Mahmutlar ve Gazipaşa bölgelerine ve havaalanından 7 gün 24 saat araç teslimatı

HAVAALANI TESLİM

İhtiyaçlarınız doğrultusunda tahsis edilecek şöförlü VIP minibüs,otobüs veya binek tipi araçlarımız ile sizleri veya misafirlerinizin havaalanında karşılayarak gidecekleri adrese güvenle 7/24 ulaştırıyoruz.

 

GÜNÜBİRLİK ve UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA

ALLA Rent a Car 2016-2017-2018-2019  Model ekonomik araçlarla, rent a car kaskolu ve rent a car mal'i mesuliyet sigortalı olarak hizmet veren Akdeniz bölgesindeki rent a car firmamız her zaman müşteri portföyünü memnun ederek artırmayı hedeflemiştir. ALLA RENT A CAR firmamız için sizlerin memnuniyeti bizim sürekliliğimizdir.Antalya,Alanya Gazipaşa,Konakli ,Okurcalar, Avsallar, Mahmutlar ve çevrelerinde'de günübirlik , Haftalık ve aylık araç kiralama,Havaalani Transferleri ve Emlak danismanligi hizmetini en iyi sekilde yapmayi kendine ilke etmis Akdenizin taninmis bir Rent a car Firmasidir.

Hizmet almadan önce muhakkak bizden fiyat alın.Arac kiralama zevkini ALLA RENT A CAR ile yasayin... Akdenizden size uzanan sicak bir Dost eli..

 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle;
- Bakımlı ve temiz araç filomuz,
- Uygun fiyat politikamız,
- Güçlü teknolojik altyapımız,
- Kalite odaklı çalışmamız,
- Konusunda uzman personellerimiz,