Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

 Gizlilik Politikası; bu web sitesinde kişisel bilgilerinizin tarafımızca toplanması, kullanılması, kaydedilmesi, paylaşılması ve korunması konusunda kişisel gizlilik haklarınızı tanımlar.

Bu Gizlilik Politikası; ALLA Rent a Car web sitesi, uygulamalar, hizmetler, araçlar için, erişim ve kullanım yönteminize bakılmaksızın geçerlidir.
Web sitemizdeki bir forma bilgi eklemeniz, hesap bilgilerinizi eklemeniz veya güncellemeniz olmak üzere ALLA Rent a Car Hizmetleri'ni kullandığınızda bize sağladığınız tüm bilgileri ya da başka bir yöntemle ALLA Rent a Car Hizmetleri'yle ilgili bize gönderdiğiniz bilgileri toplayabilir ve saklayabiliriz.


ALLA Rent a Car Araç Kiralama aracılık Hizmetleri'ni kullandığınızda işlemleriniz ve faaliyetleriniz hakkında bilgileri de alabiliriz, ayrıca bir ALLA Rent a Car hesabı açarsanız veya ALLA  Rent a Car Hizmetleri'ni kullanırsanız, sizden aşağıdaki türden bilgiler alabiliriz:

Adınız/Soyadınız, Telefon numaranız, E-posta adresiniz vb. bilgiler gibi iletişim bilgileri.
Doğum tarihiniz veya T.C. kimlik numaranız gibi ayrıntılı kişisel bilgiler.
Ayrıca müşteri destek ekibimizle iletişiminiz, bir ankete verdiğiniz cevaplar da dahil olmak üzere diğer kaynaklardan veya onlarla ilgili olarak ve sizin denetiminizde olduğunu düşündüğümüz diğer hesaplardan (kısmen veya tamamen) edindiğimiz bilgileri toplayabiliriz.

Diğer kaynaklardan alınan bilgiler: Ayrıca kredi kayıt büroları ve kimlik doğrulama hizmetleri gibi üçüncü taraflardan da sizinle ilgili bilgi edinebiliriz.

Sosyal medya siteleri (örn.WhatsApp) gibi üçüncü taraflarca saklanan belirli kişisel bilgilere erişerek bu bilgileri bize sağlamayı seçebilirsiniz. Alacağımız bilgiler, siteye göre değişiklik gösterir ve söz konusu site tarafından denetlenir. Üçüncü tarafın yönettiği bir hesabı ALLA Rent a Car hesabınızla ilişkilendirerek ve ALLA Rent a Car'yu söz konusu bilgilere erişim için yetkilendirerek, ALLA Rent a Car'nun bu Gizlilik Politikası'na uygun şekilde bilgileri toplayabileceği, saklayabileceği ve kullanabileceğini kabul edersiniz.

Web sitemizde araç kiralama rezervasyonu oluştururken ödeme amaçlı gireceğiniz kredi kartı bilgileri güvenli ve şifreli bir şekilde bankaya aktarılarak provizyon alınır ve kesinlikle kredi kartı bilgileriniz web sitemizde kaydedilmez.